Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Ningbo Honghuan Geotextile Co.,LTD
Ana sayfa

Ningbo Honghuan Geotextile Co.,LTD

Çin Ningbo Honghuan Geotextile Co.,LTD Sertifikalar
Çin Ningbo Honghuan Geotextile Co.,LTD Sertifikalar
Ivan Danna ve Amy, senin iyi hizmet için teşekkür ederim çocuklar. Dokuma jeotekstil çok iyi görünüyor, teşekkür ederim!

—— Sevinç

Bu, Çin halkı ve çok iyi gitti her şey ile iş yapmak benim ilk kez oldu sana tüm çocuklar teşekkür ederim. kaliteli mal ve harika bir servis.

—— Piotr

Ben sohbet şimdi

Ningbo Honghuan Geotextile Co.,LTD

1 2 3
Ningbo Honghuan Geotextile Co.,LTD Ningbo Honghuan Geotextile Co.,LTD Ningbo Honghuan Geotextile Co.,LTD
Satış Departmanı
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Şirket ticaret
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Batı Avrupa
Orta Doğu
Markalar : HongHuan
No. Çalışanları : >200
Yıllık satış : >10Million
Yıl kurulan : 2003
İhracat p.c : 90% - 100%
Giriş
Geçmiş
Hizmet
Ekibimiz

Ningbo Honghuan Geotekstil 2003 yılında kuruldu ve 10 yıldan fazla bir süredir dokuma geotekstil ve dokuma olmayan jeotekstil endüstrisinde faaliyet göstermektedir. On yıllık çaba ve gelişmeden sonra, Çin'deki fabrikada önde gelen yüksek mukavemetli dokuma jeotekstil ürünlerinden biri olduk, şimdi 100 çalışanımız daha var, 15000 metrekare tesis, 2013 yılında 12 milyon ABD dolarının üzerinde satış tutarımız var. 2014 yılında, Yuyao Honghuan Ticaret'i kurduk Co LTD ve Geomembranlar, Geogrids, GCL ve diğer geosentektik ürünlerin işine başladı. Hızlı büyüyen, Çin'deki jeosentetik ürünlerinin lider tedarikçisi olmak için kendimizi zorlayacağız.

Ortaklarımızla birlikte fabrikamız, uzatma ürünleri-geotube ile birlikte çoğu dokuma geotekstil ve dokusuz geotekstil ürünlerine odaklanmaktadır. Dokuma jeotekstil alanında, silt film dokuma jeotekstil, monofilament dokuma jeotekstil ve çok amaçlı dokuma jeotekstil üretimi ve tedariği yapılmaktadır. Nonwoven geotekstil alanında, filament nonwoven geotekstil, kısa elyaf iğneli zımbalanmış nonwoven geotekstil ve termokalender nonwoven geotekstil üretip tedarik ediyoruz. Geotube alanında susuzlaştırıcı geotube ve revetment geotube üretimi ve tedariği yapılmaktadır. Müşterilerimize kalitemize daha fazla güvenmek için, geosistetik ürünlerimizi test etmek, ürünlerimizin kalifiye olmasını sağlamak için GSI-LAB ve GAL-LAB ile birlikte çalışıyoruz. Kaliteli ürünlerimiz 20'den fazla ülkeye ve tüm dünyaya ihraç edilmektedir.

Müşterilerimize zorlu projeleri uygulamalarını ve performans, maliyet ve zaman açısından hedeflerini tutturmalarını sağlamak için en yüksek kaliteli ve optimum fiyat ürünlerini ve mühendislik hizmetlerini sunmayı taahhüt ediyoruz.

Müşterilerimizin her jeosentetik ihtiyacına en uygun çözümü bulmayı taahhüt eden bir şirket olarak, sizi bir ürüne zorlamak yerine endişelerinizi ve gereksinimlerinizi dinleyeceğiz. Hizmetlerimiz bir satın alma siparişinden sonra durmuyor, ancak proje tamamlanana kadar süreç boyunca size yardımcı olmaya devam ediyor. Uygulamanız için en uygun ürünün hangisi olduğundan emin değilseniz, sizi dinler ve konumunuz için en iyi seçimi yapmanıza yardımcı oluruz. Yardımları elimizden geldiğince vermeye hazırız ve hazırız.

İletişim bilgileri
Ningbo Honghuan Geotextile Co.,LTD

İlgili kişi: Miss. Danna

Tel: +8615824564098

Faks: 86-574-58220362

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)